15 שנים לנס ההצלה !

לרגל מלאת 15 שנים לנס ההצלה של מש’ קירשנזפט

קרא עוד
סיום מסכת

בביהכנ"ס "רשב"י" במעברת הקראוילות ב"ניצן" ,נערך סיום מסכת מרגש . ר’ שביט גז סיים את מסכת "מכות" וערך סעודת מצוה . הציבור בירך את מש’ גז , שאלו המכות האחרונות... ושיזכו להכנס לבית קבע , יחד עם בנין המקדש.

קרא עוד

עשרות רבות מילדי ניצן והוריהם , בנו את בית המקדש בניצן

המדריך חמדי גנץ , הסביר בצורה יפה לילדים על המקדש והילדים בנו מלגו את בית המקדש. הילדים וההורים נהנו מאוד לאחר שבנו וראו את המקדש מקרוב ...

קרא עוד

כל הילדים מוזמנים לבנות את בית המקדש בניצן !

כל הילדים מוזמנים לבנות את בית המקדש בניצן ! 22,000 חלקי לגו מחכים לכם ! חידון עם פרסים ! הפתעה לכל ילד! ביום ראשון הקרוב ב:16:30 בבית חב"ד ! י כ"ה תמוז )7.8 ) בבית חב"ד, דרך נווה דקלים 100 (בית כנסת מקדש מעט- לשעבר)

קרא עוד

התוועדות יב’ תמוז בניצן.

התוועדות חסידית נפלאה נערכה בניצן , לרגל יג הגאולה יב-יג תמוז ולרגל נס ההצלה מהפצמ"ר בגוש קטיף .

קרא עוד


חידון חנוכה

בס"ד מצ"ב חידון לחנוכה - חג החינוך . כל המביא חידון שרובו מלא למסיבה , זוכה בפרס !!!!!!

קרא עוד


ערב נשים מוצלח בניצן

כ 120 מנשות ניצן , השתתפו בערב חיזוק מרגש .

קרא עוד

מפתח חוף אשקלון לרבי.

לרגל כינוס השלוחים העולמי, התכנסו שלוחי הרבי לבית חב"ד גוש קטיף , אצל מר יאיר פרג’ון ראש מועצת "חוף אשקלון" . ראש המועצה שלח את מפתח העיר לרבי , לאות הוקרה על פעילות בית חב"ד . את המפתח יקח הרב שמואל כהן , השליח בישוב "באר גנים".

קרא עוד

14 שנים לנס ההצלה !

בס"ד הערב התכנסנו להתוועדות חסידית לרגל 14 שנים לנס ההצלה של משפחתנו , כשמחבל ערבי ירה כ 90 כדורים וזרק 2 רימונים על רכבנו , בכביש כיסופים בגוש קטיף . השיר והשבח לחי עולמים!

קרא עוד

מבצע סוכות בית חב”ד גוש קטיף

מגורשי גוש קטיף בניצן והאזור , שמחו לברך על ארבעת המינים . הסוכה הניידת הגיעה גם לקיבוץ יד מרדכי ולכניסה לעזה . חיילים רבים התרגשו לברך ואף פצחו בשירה לאחר ששמעו דברי חיזוק על ושמחת בחגך...

קרא עוד